עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרשמה לתצפית אסטרונומית 6.12.2020

תגובות מומלצות

*** עדכון - נושא חדש נפתח וחשוף רק עבור המשתתפים בתצפית, ניתן למצוא אותו כאן ***

שלום לכולם, 

אחרי התצפית הכיפית מחודש נובמבר, אנחנו מתארגנים לתצפית סוף הסתיו של חודש דצמבר (מדובר בתצפית חובבים ומן הסתם ללא תשלום).

• יום - ראשון 6.12.2020. תיתכן דחייה ביום או יומיים בהתאם למזג האוויר.
  • שעה - ננצל את שעון החורף ואת העובדה שמחשיך מוקדם, וניפגש לקראת השקיעה למשך כמה שעות.
  • מקום - ניפגש באתר נוח קרוב למרכז הארץ

🪐🍁🔭🍂🌘

במהלך הערב ניפרד מכוכבי הלכת צדק ושבתאי שנעלמים לאיטם עם השקיעה, נצפה בגרמי שמיים עמוקים בהירים האופייניים לשמי הסתיו כגון צבירים וכמה גלקסיות, ובגולת הכותרת של החורף - הערפילית הגדולה באוריון אשר מתחילה להתייצב למעלה בשעה יותר נוחה. התצפית מתאימה במיוחד למתלבטים איזה טלסקופ לקנות, ורוצים להתרשם בעצמם מהסוגים השונים (יהיו שם טלסקופים דובסוניים, שוברי אור וקטדיופטריים, ידניים וממונעים). כמו כן היא מתאימה למי שרכשו לאחרונה טלסקופ ורוצים קצת להתאמן בחיפוש אובייקטים, בתפעול, בקולימציה וכד׳. 

בנוסף לתצפיות הרגילות, בתצפית זו נעעשה היכרות עם תצפיות EAA (ראשי תיבות של Electronically Assisted Astronomy). לכן התצפית הזו מתאימה למי שרוצה להתחיל לעשות EAA ולא יודע מאיפה להתחיל.

אנו מכוונים לתצפית קטנה ואינטימית בה יהיה זמן לצפות בטלסקופים בניחותא בלי תור ארוך של אנשים מאחורה  לכן מדובר במספר משתתפים מוגבל ומצומצם. המעוניינים להצטרף נא לציין זאת בתגובה לפוסט הזה, ואנו ניצור קשר בחזרה עם פרטים מלאים (בהנחה וישאר מקום פנוי).

image.png.e82f7412f6e4ee383e66bf4acfa7ed15.png.59f7e09a39762b2af451dc986c7ff4d2.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 דקה Asaf Hai Ezra אמר:

היי אני גם אשמח להגיע:) איך נרשמים / מקבלים פרטים נוספים?

ברגע שנסגור את הקבוצה סופית נשים פה לינק לשרשור חדש עם כל הפרטים, שחשוף רק למשתתפי התצפית  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל החברים שמעוניינים להגיע עם ילדים - שימו לב שהתצפית לא מיועדת לילדים מתחת לגיל 10 (בעיקר מטעמי בטיחות, וממילא מתחת לגילאים האלה עיניהם עדיין לא מפותחות על מנת לצפות בטלסקופ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 11 שעות עודד אמר:

היי אשמח להגיע וללמוד  🙂, חדש בתחום עם טלסקופ skywatcher 150p 

בכיף, צורפת. הטלסקופ האדום?

לפני 10 שעות Meitar Shimoni אמר:

היי גיא! אני מאוד אשמח להצתרף אליכם, אני בעיקר מסוקרן לגבי ה EEA. 🪐

בכיף, צורפת. הזמנת בסוף רדוסר?

לפני 8 שעות Yuval Valiano Rips אמר:

היוש,

מקווה להגיע עם הבן שלי, וה- EVSCOPE החדש דנדש. 

מצ"ב תמונת טיזר מהערב 😉

eVscope-20201130-223840-02-01.jpeg

בכיף, צורפת. ממש מצפה לראות את המכשיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לכתוב עכשיו ולהרשם אחר כך אם יש לכם חשבון הכנס עכשיו בשביל לכתוב מהחשבון שלך

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט מיוחד.   הדבק כטקסט רגיל

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר .   נקה

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• פעילות אחרונה

1. 0

טלסקופ - רכישה

2. 4

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

3. 4

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

• נושאים

• צור חדש...

Important Information