עבור לתוכן
  • צור חשבון

והיום, בפינת היקר להחריד

תגובות מומלצות

בגדול זה סנונית אבל בעתיד הלא רחוק, יכול מאוד להיות שמערכות לצילום יהיו כאלה שמגיעות עם הכל מובנה וכמובן במחיר שפוי יותר עם ההתקדמות.

רק לחשוב על כל התוכנות השונות שצריך להכיר היום כדי לצלם, לעבד תמונה, לעקוב, לאפס... וכל זה לפני ציוד. אני מניח שהקונספט של המפלצת הזו יהפוך למוצר צריכה סביר ויתן תוצאות מספקות מעל ומעבר ל 90% מהמשתמשים.

אין ספק שאם הייתי מקבל כזה סכום, הייתי מרים מספר לא מבוטל של מערכות צילום ייעודיות לפי מטרה שיתנו תוצאות טובות הרבה יותר אבל זה ההווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטלינה עם מפתח של 15 אינץ׳... בתכלס מוצר מעניין, למרות שיש משהו אינהרנטי פגום במערכות האלה. הם מנגישות את המוצר למי שלא מעוניין להתעסק עם ציוד, אבל מי שבד״כ מוציא סכומים שקרובים לדברים האלה הם חובבים שאוהבים את ההתעסקות עם הציוד. למעשה ההתעסקות עם הציוד היא חצי מהכיף. 

היחידים שיוציאו 45 אלף דולר על מערכת אל אזימוטלית הם אוליגרכים ונסיכים. זה מוצר שופוני פרופר. האמת - יש מצב שזה מודל עסקי רווחי וחכם יותר משל שאר היצרניות לחובבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 59 דקות Guydive אמר:

אוקי, זה הטעה אותי. בכל מקרה מופרך

CB57B87B-A165-41E2-AF14-22F3C12EB80F.jpeg.b12b217e978bf45c6a22bfe059fc7e16.jpeg

כן, לגמרי מטעה ולגמרי מחיר מופרך. שלא לדבר על סכום לא מבוטל שצריך להובלה ועל מנת להתקין את הצעצוע הזה בבית. על מע"מ בארץ ומשלוח אני לא מדבר 🙂 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את זה,

נראה לי שהם תמחרו את עצמם מחוץ לשוק העיקרי 😆

עכשיו נשאר רק לחכות שאחד היצרנים הסינים יוציא CLONE של זה ב $6,500 ( יצוק מאבץ זול ופלסטיק כמובן....... )

זרקתי כפפה לסינים 🤪 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לכתוב עכשיו ולהרשם אחר כך אם יש לכם חשבון הכנס עכשיו בשביל לכתוב מהחשבון שלך

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט מיוחד.   הדבק כטקסט רגיל

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר .   נקה

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• פעילות אחרונה

1. 1

טלסקופ - רכישה

2. 1

טלסקופ - רכישה

3. 4

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

4. 4

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

• נושאים

• צור חדש...

Important Information