עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי טלסקופ חדש

תגובות מומלצות

לפני 1 שעה pregulla אמר:

להחליף את הכוונת המקורית לכוונת זווית ישרה (RACI) + נקודה אדומה או טלרד.

איך אני מוסיף עוד כוונת? זה דבר שאפשר לעשות באופן עצמאי? צריך לקדוח חורים בטלסקופ בשביל זה, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה שחר רייש אמר:

490 אירו כולל משלוח (2 הטלסקופים אותו מחיר) משלוח עם German Post - Dispatch to IL, כתוב בין 2 ל 20 יום.

בנוסף, יש להם את הסקייווצ'ר במלאי (עכשיו אני רואה שאת השני לא), מה שאין כ"כ בחנויות אחרות.

אני חשבתי אולי לקנות את הGSO דווקא, בגלל המאוורר המובנה, מה אתה אומר?

זה מה שראיתי לגבי החנות הזו בcloudy nights, השאלה היא אם אפשר לסמוך על זה. https://www.cloudynights.com/topic/765126-has-anyone-bought-from-wwwteleskop-spezialistende/

אם יש את ה skywatcher תקח אותו. המאוורר הוא די מיותר. היה דיון על זה בפורום. לא הייתי משתמש במאוורר כמדד לבחירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 שעות שחר רייש אמר:

איך אני מוסיף עוד כוונת? זה דבר שאפשר לעשות באופן עצמאי? צריך לקדוח חורים בטלסקופ בשביל זה, לא?

אני שמתי על דבק דו"צ + אזיקונים. יש גם מפצלים לחיבור של פיינדר

F/6 8" SkyWatcher Collapsible Dob; 12" F/5 Meade Lightbridge Truss Dob; SkyWatcher StarTravel 120mm F/5

EPs: SkyRover ED 35mm; SkyRover UFF 30mm, SkyRover UWA 28mm, ES68 24mm; Meade UWA 20mm, ES82 18mm; ES82 11mm; SkyRover XWA 7mm, MaxvsiOn 82 6.7mm; 7.2 - 21.5mm Hyperflex Zoom; Celstron Excel LX 2x Barlow

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 שעות שחר רייש אמר:

אני חשבתי אולי לקנות את הGSO דווקא, בגלל המאוורר המובנה, מה אתה אומר?

כמו שרשמו פה, אין מה להתרגש ממאוורר. אפשר להזמין מאלי אקספרס ב 20 שח ולהרכיב לבד בקלות. גם לא משתמשים בזה הרבה. 

לפני 4 שעות שחר רייש אמר:

490 אירו כולל משלוח (2 הטלסקופים אותו מחיר) משלוח עם German Post - Dispatch to IL, כתוב בין 2 ל 20 יום.

nights, השאלה היא אם אפשר לסמוך על זה. https://www.cloudynights.com/topic/765126-has-anyone-bought-from-wwwteleskop-spezialistende/

לא הזמנתי מהם כלןם, מאמין שהם אמינים. תראה אם אתה יכול לשלם ב paypal ואז תהיה יותר שקט. 

בכל מקרה לא הייתי מזמין עם German Post, נשמע שזה דואר רגיל ואז זה מאוד איטי ואין לך מעקב. תראה אם יש אפשרות להשתמש בחברת שילוח, ורצוי שזה יהיה DHL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 41 דקות LIHU אמר:

הי אילן,

איפה מצאת את המפצל הזה ?

תוכל לשלוח לי לינק ?

זה קישור של הביוקר: https://www.rothervalleyoptics.co.uk/rother-valley-optics-triple-finderscope-mounting-bracket.html

וזה במחיר שפוי יותר: https://m.aliexpress.com/i/4000116475508.html?gatewayAdapt=Pc2Msite

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ב-1.10.2021 at 14:41 Guydive אמר:

תראה אם אתה יכול לשלם ב paypal ואז תהיה יותר שקט. 

יש אפשרות לשלם בpaypal.

לפני ב-1.10.2021 at 14:41 Guydive אמר:

בכל מקרה לא הייתי מזמין עם German Post, נשמע שזה דואר רגיל ואז זה מאוד איטי ואין לך מעקב. תראה אם יש אפשרות להשתמש בחברת שילוח, ורצוי שזה יהיה DHL

לא מפריע לי הזמן (וגם כתוב עד 20 ימים, שזה לא הרבה), לגבי המעקב - שלחתי להם שאלה אם יש, ואני מתלבט עד כמה זה קריטי. פשוט שימוש בחברת שילוח מקפיץ את המחיר בעשרות אחוזים (כולל עמלות מכס), ואני מעדיף שהטלסקופ יגיע יותר מאוחר, ולשלם פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא הייתי מזמין דרך הדואר, מה גם שההבדל לא כזה גדול ועמילות מכס כנראה שתשלם כי חבילה כזו לא תעבור בלי בדיקה.

לגבי מעקב, דואר בחו"ל לרוב נותן לך מספר מעקב וגם מגיע לארץ תוך ימים ספורים. מהרגע שזה נוחת בארץ, המעקב נעלם כי הדואר לא אוהבים לעדכן את הלקוחות שלהם. שיקול שלך אבל אני מצטרף להמלצה החמה מאוד על DHL, ביחוד לחבילה כזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 3 דקות Ilan Shapira אמר:

אני גם לא הייתי מזמין דרך הדואר, מה גם שההבדל לא כזה גדול ועמילות מכס כנראה שתשלם כי חבילה כזו לא תעבור בלי בדיקה.

ברור שיבדקו את החבילה, אבל ממה שאני הבנתי אני אצטרך לשלם 17% מע"מ, וחברת שילוח גובה עוד כמה מאות שקלים, שבדואר גרמניה לא יקחו, מכיוון שזה כבר לא יהיה באחריותם, אלא באחריות דואר ישראל (הבנתי נכון?). מדובר בהבדל של כ140 אירו, לפני מע"מ ועמלות - לא מעט.

לפני 15 דקות Ilan Shapira אמר:

גבי מעקב, דואר בחו"ל לרוב נותן לך מספר מעקב וגם מגיע לארץ תוך ימים ספורים. מהרגע שזה נוחת בארץ, המעקב נעלם כי הדואר לא אוהבים לעדכן את הלקוחות שלהם.

מניסיון לגבי הזמנת חבילות מאלי אקספרס עם מעקב - בדרך כלל יש מעקב גם אחרי שמגיע לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מע"מ תצטרך לשלם בכל מקרה. לגבי עמילות - כל עוד אתה מתחת ל 1,000$ מדובר בכ - 250 - 350 ש"ח. מה אתה מקבל בתמורה?

• מעקב
  • משלוח סופר מהיר
  • שחרור מהמכס ואין התעסקות עם טפסים
  • משלוח עד פתח הבית

לדעתי שווה כל שקל. שיהיה בהצלחה להתעסק עם הדואר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ב-1.10.2021 at 08:29 pregulla אמר:

להחליף את הכוונת המקורית לכוונת זווית ישרה (RACI) + נקודה אדומה או טלרד.

לפי מה שאני מבין, ההבדל בין הפיינדר הרגיל לRACI הוא בדיאגונל ובעינית, כלומר הכוונת עצמה אותו דבר.

אני רוצה לשאול אם יש דרך לקנות רק את הדיאגונל והעינית של הRACI ולחבר לפיינדר המקורי שמגיע עם הטלסקופ? או שזה לא ישים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 44 דקות שחר רייש אמר:

לפי מה שאני מבין, ההבדל בין הפיינדר הרגיל לRACI הוא בדיאגונל ובעינית, כלומר הכוונת עצמה אותו דבר.

אני רוצה לשאול אם יש דרך לקנות רק את הדיאגונל והעינית של הRACI ולחבר לפיינדר המקורי שמגיע עם הטלסקופ? או שזה לא ישים?

לא, הפיינדר הרגיל וה RACI הם אורך שונה ולא תגיע לפוקוס. בגדול, אתה יכול להסתדר יפה מאוד רק עם טלרד. פיינדר RACI יכול לעזור אבל ממש לא חובה (הפיינדר הישר בטוח לא עוזר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכל המייעצים, העצות שלכם מאוד עזרו לי.

הזמנתי עכשיו את הסקייווצ'ר 8" עם משלוח "דואר גרמניה" מהחנות https://www.teleskop-spezialisten.de/.

מעדיף להתעסק עם הדואר מאשר לשלם עוד 900 שקל - 136 אירו (500 שקל) תוספת על משלוח מהיר, עוד 90 שקל תוספת מע"מ על המשלוח, ועוד 300 עמילות מכס. (חישוב גס).

בעז"ה אני אעדכן פה כשיגיע בשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 33 דקות שחר רייש אמר:

תודה רבה לכל המייעצים, העצות שלכם מאוד עזרו לי.

הזמנתי עכשיו את הסקייווצ'ר 8" עם משלוח "דואר גרמניה" מהחנות https://www.teleskop-spezialisten.de/.

מעדיף להתעסק עם הדואר מאשר לשלם עוד 900 שקל - 136 אירו (500 שקל) תוספת על משלוח מהיר, עוד 90 שקל תוספת מע"מ על המשלוח, ועוד 300 עמילות מכס. (חישוב גס).

בעז"ה אני אעדכן פה כשיגיע בשלום.

יופי תתחדש, בחרת יופי של טלסקופ. תעדכן איך הסתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לכתוב עכשיו ולהרשם אחר כך אם יש לכם חשבון הכנס עכשיו בשביל לכתוב מהחשבון שלך

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט מיוחד.   הדבק כטקסט רגיל

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר .   נקה

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• פעילות אחרונה

1. 2

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

2. 2

3. 2

4. 0

מטאור ב 15.3.2024 01:20

5. 5

ZWO seestar S50

• נושאים