עבור לתוכן
  • צור חשבון

להביס את גנרל החורף!

תגובות מומלצות

כשיו שעונת צייד החורף הגיע (אוריון) הגיע יש צורך בציוד נוסף בכדי לשרוד את הלילות הקרים והארוכים במדבר.

מטרת השרשור הזה לשתף חוויות, טיפים והמלצות קנייה לציוד שיגן עלינו במלחמה בגנרל החורף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבקשת הקהל לינקים להכן עצמך לחורף משנה שעברה. מדובר על מהפך מאדם לכבש בכמה פריטים. תוסיפו חרמונית והעניין סגור. את כל הפרטים ברשימה הזמנתי לי לעמית ולאילן. אני יכול להעיד שעובדים פגז

1. כובע צמר שמכסה את את כל הראש והצוואר ביחד

HTB1M0SGfGagSKJjy0Faq6z0dpXax.jpg

2. מכנס כבש (נראה לי אמיתי...). אפשר להשתמש עם או בלי גטקעס. הזמנתי לעמית אחד עם לוגו מכוער

H5ab9f161d111440da603159bbaab0020V.jpg?width=790&height=921&hash=1711

3. נעלי פינוק כדי להימנע מרגליים קרות. כמו שאפשר לראות בתמונה הלוגו מצהיר שזה אופנתי

H12b5a498c706430ca548a0b9c8b98e88N.jpg?width=790&height=655&hash=1445

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני וויתרתי בזמנו על הנעליים - משתמש בנעלי הרים עם גרבי טיולים לשלג. העונה אני בהחלט מתכוון להזמין את הנעליים.

אחד הדברים החשובים הוא שק שינה. שנה שעברה קניתי בלמטייל שק שינה של -7 במבצע ומאז אני לא סובל מקור אפילו בינואר פברואר.

אמנם אין לי קישורים אבל לראש אני משתמש במסיכת סקי מיקרו פליז, חם צוואר אם ממש קר וכובע כלב. בימים של קור סביר, כובע גרב רגיל יעשה את העבודה בשילוב עם מסיכת הסקי. 

לגבי כפפות - כאן יכולה להיות בעיה למי שמשתמש באפליקציות. יש כפפות עם משטח על האצבע המורה ועל האגודל ויש כאלה שקצות האצבעות יכולות לרדת. אחרים פשוט גוזרים את קצות האצבעות בכפפה - זה גם טוב יותר ככה להתנהל עם עיניות בקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתכם?
https://a.aliexpress.com
/_vkRmtG

אני השתמשתי בעבר בפד חימום usb שקניתי לחמם עיניות כאשר יש לחות. אם שמים אותו בתוך מעיל - עוזר מאד, אבל מתחמם יותר מדי אחרי כמה זמן. משהו יעודי יכול להיות נחמד - לפמפם קצת אקסטרה חום במקום לנסות לשמר כל טיפת חום שהגוף מייצר.

צריך רק לטפל בלד כחול בכפתור כעבוי.

F/6 8" SkyWatcher Collapsible Dob; 12" F/5 Meade Lightbridge Truss Dob; SkyWatcher StarTravel 120mm F/5

EPs: SkyRover ED 35mm; SkyRover UFF 30mm, SkyRover UWA 28mm, ES68 24mm; Meade UWA 20mm, ES82 18mm; ES82 11mm; SkyRover XWA 7mm, MaxvsiOn 82 6.7mm; 7.2 - 21.5mm Hyperflex Zoom; Celstron Excel LX 2x Barlow

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 8 שעות pregulla אמר:

מה דעתכם?
https://a.aliexpress.com
/_vkRmtG

אני השתמשתי בעבר בפד חימום usb שקניתי לחמם עיניות כאשר יש לחות. אם שמים אותו בתוך מעיל - עוזר מאד, אבל מתחמם יותר מדי אחרי כמה זמן. משהו יעודי יכול להיות נחמד - לפמפם קצת אקסטרה חום במקום לנסות לשמר כל טיפת חום שהגוף מייצר.

צריך רק לטפל בלד כחול בכפתור כעבוי.

חשבתי על משהו כזה שנה שעברה. פחות לגוף, יותר לכפות הרגליים. יש לא מעט דיווחים שזה עובד סבבה אבל קשה לי להתרגל לרעיון של ללבוש את המכשיר והסוללה עלי, מבחינה בטיחותית הכוונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 8 דקות nirzon אמר:

לכפות הרגליים יש את כריות החימום שמשתמשים בהן לסקי.

https://www.amazon.com/HotHands-Hand-Body-Warmer-Variety/dp/B004R1J464/

זה סתם משהו שמצאתי ככה בחיפוש מהיר באמאזון. יש מלא סוגים כאלו. מחזיקים איזה 6-8 שעות בכיף.

זה באמת עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה Guydive אמר:

זה באמת עובד?

בטח.

האמת - אני לא הייתי צריך אף פעם, כשאתה גולש, בדר"כ הגוף מפיק מספיק חום, אבל הבת שלי לא יצאה לשלג בלי זה, ומי שגולש באזורים ממש קרים (ואני מדבר על טמפרטורות של מתחת למינוס 15 מעלות), משתמש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 15 שעות nirzon אמר:

בטח.

האמת - אני לא הייתי צריך אף פעם, כשאתה גולש, בדר"כ הגוף מפיק מספיק חום, אבל הבת שלי לא יצאה לשלג בלי זה, ומי שגולש באזורים ממש קרים (ואני מדבר על טמפרטורות של מתחת למינוס 15 מעלות), משתמש בזה.

מניסיון, עובד ממש טוב אבל אסור לשים על עור חשוף, אלא רק מעל גרב עבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 34 דקות שחר רייש אמר:

הבאתם פה קישורים להרבה דברים טובים, אבל מאיפה קונים חרמונית טובה? נראלי הכי בסיסי, לא?

https://www.hagorshops.co.il/קטלוג-מוצרים-חגור-שופס/חרמונית-חגור-החרמונית-המקורית-עם-הסיבים-החלולים/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לכתוב עכשיו ולהרשם אחר כך אם יש לכם חשבון הכנס עכשיו בשביל לכתוב מהחשבון שלך

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט מיוחד.   הדבק כטקסט רגיל

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר .   נקה

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• פעילות אחרונה

1. 4

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

2. 4

3. 4

• נושאים

• צור חדש...

Important Information