עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בקניית עניית

תגובות מומלצות

שלום קבוצה יקרה 😄

אני חדש בתחום קיבלתי עזרה מספר פעמים מהחברים כאן וניפגשנו בתצפית מתחיל ללמוד את תחום הצילום בנוסף . 

יש לי טלסקופ 150/750 SkyWatcher  (הדגם האדום) קיבלתי איתו שני עניות קצת מעפנות אחת הגיעה שבורה 25ממ . 

בכל מיקרה נישארתי עם עינית 10ממ שהגיע 

ועוד ענית 7ממ של סלסטרון שקניתי וענית 4ממ שקניתי . אני מחפש עינית20-25 ממ לשדה רחב איכותית לצפייה . בתצפית שנפגשנו @Guydive נתן לי לנסות עם אחת העניות שלו , אפשר לשלוח לינק ? ואת החברה כי אני לא ממש זוכר . ומאיפה כדי להזמין ? ואם יש עוד אופציה אולי אחרת אשמח לטיפים 🙏

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 שעות Noam אמר:

אני מחפש עינית20-25 ממ לשדה רחב איכותית לצפייה . בתצפית שנפגשנו @Guydive נתן לי לנסות עם אחת העניות שלו , אפשר לשלוח לינק ? ואת החברה כי אני לא ממש זוכר . ומאיפה כדי להזמין ? ואם יש עוד אופציה אולי אחרת אשמח לטיפים 🙏

תודה לכולם

אין לך פוקוסר 2 אינץ', אז סביר להניח שזו הייתה explore scientific 24mm 68deg. עינית נהדרת.

אתה יכול לשאול את החנות הזו מעלי אקספרס אם יש להם את העינית הזו. הרבה פעמים יש להם במלאי, וזה לא כתוב.

רק קח בחשבון שכנראה יחייבו אותך במע"מ (כשהחבילה תגיע למכס בארץ) על הזמנה מהחנות הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 7 שעות Noam אמר:

שלום קבוצה יקרה 😄

אני חדש בתחום קיבלתי עזרה מספר פעמים מהחברים כאן וניפגשנו בתצפית מתחיל ללמוד את תחום הצילום בנוסף . 

יש לי טלסקופ 150/750 SkyWatcher  (הדגם האדום) קיבלתי איתו שני עניות קצת מעפנות אחת הגיעה שבורה 25ממ . 

בכל מיקרה נישארתי עם עינית 10ממ שהגיע 

ועוד ענית 7ממ של סלסטרון שקניתי וענית 4ממ שקניתי . אני מחפש עינית20-25 ממ לשדה רחב איכותית לצפייה . בתצפית שנפגשנו @Guydive נתן לי לנסות עם אחת העניות שלו , אפשר לשלוח לינק ? ואת החברה כי אני לא ממש זוכר . ומאיפה כדי להזמין ? ואם יש עוד אופציה אולי אחרת אשמח לטיפים 🙏

תודה לכולם

מה ששחר רשם נכון, העינית שנתתי לך להשתמש בה היא explore scientific 24mm 68°. אחלה עינית, מאוד איכותית וכנראה השדה הכי רחב שאפשר לתפוס בפוקוסר של 1.25". אפשר לחפש אותה באינטרנט ולהזמין מארה"ב (יקר), או לחפש אותה באלי אקספרס (בזול). יש אופציות יותר זולות, אבל לעינית ראשית אני ממליץ לדבוק במשהו איכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אבדוק בחנות @שחר רייש בעלי אקספרס  ששחר הציע, והיא תהייה העינית הראשית אז באמת אקשיב לעצה של @Guydive ואקנה איכותי. 

תודה רבה לכם על העזרה תמיד 🙏😀

נערך היום על-ידי Noam
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה לציין שראוי שתתאים את מחיר העיניות למחיר הציוד. כי רק  explore scientific 24mm 68deg יעלה לך כמו 1/2 מהטלסקופ + חצובה אם לא יותר.

יש עיניות סבירות במחירים סבירים:

יש פה דיון שניהלתי בנושא: https://www.cloudynights.com/topic/762468-svobny-68-degree-and-alternatives/

בכל מקרה ל־Svbony Redline יש 20mm עם 68 מעלות במחיר מאוד טוב (למרות שקראתי שהיא לא טובה כמו 6mm). בכל מקרה היא תהיה יותר טובה ממה שרכשת עם הטלסקופ ובתקציב טוב.

כמובן ES יהיה הרבה יותר טוב אבל היא תעלה לך כמעט כמו טלסקופ. אז תעשה את השיקולים שלך בהתאם לתקציב.

יישומון AstroHopper ניווט אוטומטי בלי לשבור ראש

הטלסקופים שלי: Celestron AstroMaster 102AZ, SVBony sv501p 60mm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה Artyom אמר:

אני רק רוצה לציין שראוי שתתאים את מחיר העיניות למחיר הציוד. כי רק  explore scientific 24mm 68deg יעלה לך כמו 1/2 מהטלסקופ + חצובה אם לא יותר.

יש פה דיון שניהלתי בנושא: https://www.cloudynights.com/topic/762468-svobny-68-degree-and-alternatives/

בכל מקרה ל־Svbony Redline יש 20mm עם 68 מעלות במחיר מאוד טוב (למרות שקראתי שהיא לא טובה כמו 6mm). בכל מקרה היא תהיה יותר טובה ממה שרכשת עם הטלסקופ ובתקציב טוב.

כמובן ES יהיה הרבה יותר טוב אבל היא תעלה לך כמעט כמו טלסקופ. אז תעשה את השיקולים שלך בהתאם לתקציב.

הבנתי נכון באמת היא קצת יקרה וחשבתי על זה לעומת הטלסקופ אבל גם חושב על ההמשך מתישהו אשתדרג , אני יעשה את הבדיקות הבדיקות האלה ואסתכל בדיון ששלחת. 

תודה רבה לך ☺️

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה Artyom אמר:

קצת הגזמת. בהזמנה מעלי אקספרס 24/68 עולה בסביבות 350-400 ש״ח. הטלסקופ שלו עולה באיזור 2500.

לדעתי העינית הזו היא מהמקרים הבודדים שמוצר בקטגוריה של (כמעט) פרימיום, נותן יחס עלות-תמורה טוב יותר ממוצרים זולים יותר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 54 דקות Noam אמר:

הבנתי נכון באמת היא קצת יקרה וחשבתי על זה לעומת הטלסקופ אבל גם חושב על ההמשך מתישהו אשתדרג , אני יעשה את הבדיקות הבדיקות האלה ואסתכל בדיון ששלחת. 

תודה רבה לך ☺️

החנות החזירה לך תשובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה Guydive אמר:

קצת הגזמת. בהזמנה מעלי אקספרס 24/68 עולה בסביבות 350-400 ש״ח. הטלסקופ שלו עולה באיזור 2500.

לדעתי העינית הזו היא מהמקרים הבודדים שמוצר בקטגוריה של (כמעט) פרימיום, נותן יחס עלות-תמורה טוב יותר ממוצרים זולים יותר. 

הסתכלתי על FLO שם מדובר ב־£149 שזה כ־750₪ אחרי מע"מ (בלי משלוח)

כמובן אם מוצאים כזה בחצי מחיר ב־aliexpress זו אחלה עסקה

אגב מה לגבי הזו: https://www.aliexpress.com/item/4000123379292.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.2fcf1023Cv0Lic&algo_pvid=831ac96b-834d-44dd-b24f-01236fb125b8&algo_exp_id=831ac96b-834d-44dd-b24f-01236fb125b8-0&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"10000000346636418"}&pdp_pi=-1%3B224.91%3B-1%3B-1%40salePrice%3BILS%3Bsearch-mainSearch

Celestron X-CEL LX 25mm/60deg שמעתי דברים טובים ומדובר ב־225₪ - שמעתי דברים טובים עליה

נערך היום על-ידי Artyom

יישומון AstroHopper ניווט אוטומטי בלי לשבור ראש

הטלסקופים שלי: Celestron AstroMaster 102AZ, SVBony sv501p 60mm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@שחר רייש החנות עדין לא החזירה תשובה אבל שחיפשתי בעליי אקספרס ראיתי ב240דולר ללא משלוח . 

https://www.aliexpress.com/item/1005003795636298.html

וראיתי ברוב האתרים המומלצים להזמין ציוד אסטרונומי עולה 270דולר ללא משלוח. יכול להיות שיש במחיר יותר זול שם לא ענו לי עדיין .  

@Artyomלגבי העניות של סלסטרון לא ניסיתי שדה רחב יש לי עינית אחת שלהם אבל קצרה 7ממ .

התנסיתי בעינית של גיא לצפייה בטלסקופ שלי עינית מעולה ואיכותית . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 שעות Artyom אמר:

יש אחלה דיבור על הסדרה הזו. לגבי המחיר, קטונתי מלהיכנס לאנשים לכיס, אבל מבחינתי עוד 100-200 ש״ח בשביל להגיע לטופ לעינית ראשית זה עדיף. 

לפני 57 דקות nirzon אמר:

https://www.aliexpress.com/store/1291447?spm=a2g0o.detail.1000007.1.1f1112c6LrYB3I

נסה לשאול את החנות הזו.

אני בזמנו קניתי מהם את העינית הזו ב-$115, והיא הצליחה אפילו לחמוק מהמכס בכניסה לארץ.

בדיוק. ואם אין במלאי אז להמתין טיפה, כל כמה חודשים הם מקבלים שם מלאי חדש שנחטף במהירות. הבעיה עכשיו שהחברים ב CN גילו את אליאקספרס אז צפו עליות מחירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופציה נוספת זה APM UFF 24mm או תחת מותג SkyRover מאליאקספרס. שם היא יקרה יותר מ ES אבל זמינה במלאי.

F/6 8" SkyWatcher Collapsible Dob; 12" F/5 Meade Lightbridge Truss Dob; SkyWatcher StarTravel 120mm F/5

EPs: SkyRover ED 35mm; SkyRover UFF 30mm, SkyRover UWA 28mm, ES68 24mm; Meade UWA 20mm, ES82 18mm; ES82 11mm; SkyRover XWA 7mm, MaxvsiOn 82 6.7mm; 7.2 - 21.5mm Hyperflex Zoom; Celstron Excel LX 2x Barlow

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 שעות nirzon אמר:

https://www.aliexpress.com/store/1291447?spm=a2g0o.detail.1000007.1.1f1112c6LrYB3I

נסה לשאול את החנות הזו.

אני בזמנו קניתי מהם את העינית הזו ב-$115, והיא הצליחה אפילו לחמוק מהמכס בכניסה לארץ.

@Noam על המחיר הזה דיברתי. ב240 דולר אני לא הייתי קונה את העינית הזו, אבל אם תחכה (ותבדוק בעקביות), כנראה שבאמת תמצא במחיר הרבה יותר שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי באמת כדי שאחכה טיפה ואבדוק את המחירים וגם עד שיחזירו תשובה החנויות אני מקווה למצוא אותה במחיר טוב כמו שאמרתם . 

בסופו של דבר אני חושב אם ההפרש לא גדול כבר עדיף משהו איכותי וגם לעתיד. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 36 דקות jonzm אמר:

לדעתי עיניות זה אחד מהמקרים שמצדיקים השקעה לטווח ארוך בציוד איכותי - עינית טובה יכולה לעבור איתך גם לטלסקופים הבאים.

כן האמת זה גם מה שאני חושב , וגם אין לי עינית שדה רחב ארוכה הכי ארוך זה10 וה20ממ שבורה וגם מעפנה שהגיע עם הטלסקופ לכן אני רוצה להשקיע במשהו איכותי לטווח הארוך . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לכתוב עכשיו ולהרשם אחר כך אם יש לכם חשבון הכנס עכשיו בשביל לכתוב מהחשבון שלך

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט מיוחד.   הדבק כטקסט רגיל

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר .   נקה

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• פעילות אחרונה

1. 2

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

2. 2

3. 2

4. 0

מטאור ב 15.3.2024 01:20

5. 5

ZWO seestar S50

• נושאים