עבור לתוכן
  • צור חשבון

Alignment באמצעות guidescope

תגובות מומלצות

שאלת תם: אם אני רוצה לכייל מאונט לקראת סשן צילום עם C9.25 (אורך מוקד 2350 מ״מ), קצת קשה לעשות את זה עם מצלמה על העדשה הראשית -ASIAir מתקשה למצוא מספיק כוכבים ל-platesolve בגלל זוית הראייה הצרה. האם אני יכול לעשות את הכיול באמצעות מצלמה על guidescope (60 מ״מ f/4) שמותקן על הטלסקופ הראשי?

אני יודע שאני פשוט יכול לנסות, ובטח אעשה זאת בקרוב, אבל אם למישהו היה ניסיון במשהו דומה, אשמח לשמוע.

נערך היום על-ידי jonzm
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די קשה לעבוד באורכי מוקד כאלה - אפשרי אבל קשה.

או שעושים את זה עם reducer או שמכיילים עם טלסקופ קצר יותר כמו שהצעת. עם sharpcap היה לי נסיון דומה והוא גם ממליץ להשתמש בטלסקופ קצר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 32 דקות Ilan Shapira אמר:

זה די קשה לעבוד באורכי מוקד כאלה - אפשרי אבל קשה.

או שעושים את זה עם reducer או שמכיילים עם טלסקופ קצר יותר כמו שהצעת. עם sharpcap היה לי נסיון דומה והוא גם ממליץ להשתמש בטלסקופ קצר יותר.

כן, עם מפחית מוקד זה עובד לפעמים (מגיע לאורך מוקד של 1500 בערך), אבל גם זה לא בכל פעם. אנסה עם גיידסקופ באחת מהתצפיות הקרובות ואעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לגמרי. עשיתי נסיונות כאלה גם בנינה וגם בשארפקאפ והבעיה היא שיש היסט מסויים בין מה שהגייד רואה למה שהסקופ הראשי רואה. 

בסופ"ש נתקלתי באותה בעיה. על מטרות מסויימות לא הצלחתי להשיג איפוס עם שני הפותרים שאני משתמש בהם.
אבל מצאתי פתרון שאולי יעזור לך. אוסיף את הפרטים בנספח של חלק ב' שכתבתי מאוחר יותר היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לכתוב עכשיו ולהרשם אחר כך אם יש לכם חשבון הכנס עכשיו בשביל לכתוב מהחשבון שלך

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט מיוחד.   הדבק כטקסט רגיל

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר .   נקה

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• פעילות אחרונה

1. 0

טלסקופ - רכישה

2. 4

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

3. 4

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

• נושאים

• צור חדש...

Important Information