עבור לתוכן
  • צור חשבון

צימרים באתרים חשוכים

תגובות מומלצות

היי, סיפרתי פה קצת בעבר שיש לי קצת בעייתיות לצאת מהבית לשעות ארוכות. בזמן האחרון יש שיפור ואני מתחיל להשתעשע עם הרעיון של לסוע למקום חשוך. אני כבר שבעה חודשים בערך מצלם ומתצפת ממרפסת הבית ואני יודע שאני מפספס בגדול. 

חשבתי להתחיל במקום שיהיה לי קצת נוח יותר כמו צימר באיזה יישוב מספיק חשוך. 

מישהו מכיר משהו כזה ויכול להמליץ? אני יודע שזה לא אידיאלי. Baby steps 🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את מתחם הקרוואנים בתמנע. יכול להתאים. בכל מקרה, שווה להתקשר אליהם ולשאול כמה תאורה יש במקום, או בכל מקום אחר, ואם ניתן להתרחק מרחק קצר על מנת שלא להיות בטווח ישיר שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את חוות נחל חווארים. יש ליד גם מתחם קמפינג שיש בו זרקור, אבל אם הולכים אל מאחורי הבקתות, יש שמים לא רעים בכלל (אפשר לראות את השביל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 שעות Ron Or-El אמר:

היי, סיפרתי פה קצת בעבר שיש לי קצת בעייתיות לצאת מהבית לשעות ארוכות. בזמן האחרון יש שיפור ואני מתחיל להשתעשע עם הרעיון של לסוע למקום חשוך. אני כבר שבעה חודשים בערך מצלם ומתצפת ממרפסת הבית ואני יודע שאני מפספס בגדול. 

אני חושב שכדאי לך גם לשקול להצטרף אלינו למצפה משואה. מצד אחד חשוך מספיק לצילום (בורטל 5), מצד שני רק 10 דקות נסיעה מעיר גדולה (בית שמש). 45 דקות נסיעה מתל אביב ככה שלא מרגיש מחייב להגיע לשעות ארוכות. אתה יכול להגיע עם השקיעה ולהתקפל מתי שבא לך. חברה טובה, אנחנו לרוב נהיה  שם בין 5-10 תצפתינים. 

בקיצור זו יכולה להיות חוויה מאוד מבוקרת והרבה פחות תובענית מירידה למדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 11 שעות Guydive אמר:

איזו חצובה אתה צריך להזיז?

Gem28. אני צריך גם כוח למחשב 12v 2A ומחממים שאני לא סגור על כמה כוח הם שואבים בדיוק. 

אני שוקל להרכיב סוללה בעצמי. מישהו יכול להמליץ על סוללה שתהיה הבסיס לבנייה כזו? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ב-9.3.2022 at 13:08 Ron Or-El אמר:

יש צימרים בעזוז. אמור להיות שם קצת יותר חשוך מאשר ברמת הגולן. כמובן פחות טוב מאשר אזור מכתש רמון אבל זה עדיין לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בעזוז. הישוב עצמו חשוך לגמרי - אין תאורת רחוב, קצת תאורה בבתים/חצרות. השמים הדרומיים חשוכים מאד, בצד הצפוני זיהום אור משמעותי. 

F/6 8" SkyWatcher Collapsible Dob; 12" F/5 Meade Lightbridge Truss Dob; SkyWatcher StarTravel 120mm F/5

EPs: SkyRover ED 35mm; SkyRover UFF 30mm, SkyRover UWA 28mm, ES68 24mm; Meade UWA 20mm, ES82 18mm; ES82 11mm; SkyRover XWA 7mm, MaxvsiOn 82 6.7mm; 7.2 - 21.5mm Hyperflex Zoom; Celstron Excel LX 2x Barlow

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לכתוב עכשיו ולהרשם אחר כך אם יש לכם חשבון הכנס עכשיו בשביל לכתוב מהחשבון שלך

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט מיוחד.   הדבק כטקסט רגיל

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר .   נקה

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• פעילות אחרונה

1. 1

טלסקופ - רכישה

2. 1

טלסקופ - רכישה

3. 4

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

4. 4

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

• נושאים

• צור חדש...

Important Information