עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם מצלמה svbony105

תגובות מומלצות

שלום לכולם,
אתמול בלילה לאחר דקה וחצי של צילום שבתאי עם svbony105 כל הלשוניות בsharcap הפכו אפורות ולא היה ניתן ללחוץ על שום לשונית.חיכיתי עד שהאיסוף יסתיים ועדיין לא היה ניתן ללחוץ על אף לשונית. יכולתי רק לסגור את התוכנה. זה לא קרה לי בעבר. ניסיתי לסגור ולהדליק מחדש את המחשב/להוציא ולהכניס את המצלמה. אך הפעם כל פעם שאני מתחיל איסוף, לאחר כעשר שניות הלשוניות הופכות אפורות (ולא דקה וחצי כמו בפעם הראשונה) , לא נראה לי שנאספו פריימים מכיוון שאני רואה קובץ חדש עבור אותו סשן אבל הסרטון באורך של 0 שניות. הקובץ היחיד שנאסף בהתחלה עד שהתוכנה השתגעה לא ניתן לעיבוד (כאשר נסיתי לפתוח אותו בPIPP קיבלתי הודעת שגיאה שהקובץ לא מתאים או "הושחת")
אחרי שעה וחצי בערך שאני מנסה להבין מה קרה מחקתי את sharpcap והתקנתי מחדש וכעת כל פעם שאני בוחר את המצלמה אני מקבל את ההודעת שגיאה הבאה:

image.jpeg.818fa03f3502a00ce9a729f9e11d8002.jpeg

כלומר כרגע אני בכלל לא יכול להתחבר עם המצלמה לsharpcap, התוכנה רואה את המצלמה אבל כשאני בוחר אותה אני מקבל את אותה הודעת שגיאה.
התקנתי במחשב אחר sharpcap ועדיין מקבל את אותה הודעת שגיאה.

אשמח להכוונה/עצה!
תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, האם ניסית להחליף כבל USB? להתקין את הדרייברים של המצלמה מחדש? או להשתמש בתוכנה אחרת כמו N.I.N.A? לנסות לצלם תמונת סטילס במקום סרטון?

כל הצעדים האלה נועדו לשלול בעיה במצלמה עצמה. כבלים מקולקלים כבר עשו לי בעיות לא מעטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הדברים במצלמה SV105 שבעצם היא יודעת לעבוד ככל מצלמת USB - מהשנקרא UVC - כל תוכנת וידאו שמתחברת למצלמה אמורה לדעת לעבוד איתה.

יישומון AstroHopper ניווט אוטומטי בלי לשבור ראש

הטלסקופים שלי: Celestron AstroMaster 102AZ, SVBony sv501p 60mm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 שעות ori shalev אמר:

היי תודה רבה על התשובה

האמת שסטילס עבד.

אני אנסה להתקין מחדש. 

יכול להיות שעדכון של ווינדאוז עשה בעיה?

יכול מאוד להיות אבל אני לא רוצה לנחש סתם. אם יש דרייברים באתר החברה, תסיר את מה שיש ותתקין מחדש. מחכה לשמוע אם זה עזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

הסרתי התקנה של המצלמה והתקנתי מחדש והמצלמה לא עובדת בsharpcap, כלומר עדיין מקבל את אותה הודעת שגיאה, אבל עובדת כשפתחתי פגישת זום.. אז אולי הבעיה בsharpcap מאיזשהי סיבה? ניסיתי להפעיל את המצלמה על שני מחשבים שהותקנן עליהן sharpcap ובשניהן מקבל הודעת שגיאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז מסתבר שכשאני מחבר את המצלמה מצד אחד למחשב ומצד נוסף לחשמל היא מתחילה לעבוד( גם עם sharpcap).. שכשאני מנתק אותה מהחשמל שוב הודעת שגיאה מגיעה. עד עכשיו עבדתי איתה מבלי לחבר אותה לחשמל ולא חשבתי שצריך.. 

אשמח לתובנות 

תודה רבה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 41 דקות ori shalev אמר:

אוקי אז מסתבר שכשאני מחבר את המצלמה מצד אחד למחשב ומצד נוסף לחשמל היא מתחילה לעבוד( גם עם sharpcap).. שכשאני מנתק אותה מהחשמל שוב הודעת שגיאה מגיעה. עד עכשיו עבדתי איתה מבלי לחבר אותה לחשמל ולא חשבתי שצריך.. 

אשמח לתובנות 

תודה רבה 

זה נייד? תבדוק בנייד יש שקעי USB שנותנים הספק יותר גבוה. תבדוק שקעים שונים.

יישומון AstroHopper ניווט אוטומטי בלי לשבור ראש

הטלסקופים שלי: Celestron AstroMaster 102AZ, SVBony sv501p 60mm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש שניים. בדקתי . רק עם שקע אחד sharpcap מזהה את מצלמה. זה ממש מוזר כי עד עכשיו זה עבד לי בלי לחבר בכלל לשום ספק חיצוני . אבל עכשיו היא עובדת רק אם מחברים אותה עם הכבל השני לספק 

תודה לכולם 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לכתוב עכשיו ולהרשם אחר כך אם יש לכם חשבון הכנס עכשיו בשביל לכתוב מהחשבון שלך

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט מיוחד.   הדבק כטקסט רגיל

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר .   נקה

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• פעילות אחרונה

1. 2

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

2. 2

3. 2

4. 0

מטאור ב 15.3.2024 01:20

5. 5

ZWO seestar S50

• נושאים