עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלסקופ למתחילים

תגובות מומלצות

שלום. אני ממש חדש בתחום החלל ואני רוצה לקנות טלסקופ אז חקרתי הרבה באינטרנט והגעתי למסקנה שאני קונה את דגם הsky watcher heritage 150p אבל אני לא יודע איפה לקנות בארץ או בחול אני לא יודע איזה חנויות יש בארץ אם יש

ואיזה אתרים אמינים להזמנה בחול יש תודה

אני בין 13

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי שהם, ברוך הבא לפורום ולתחום 😉

כפי שכתבו בתגובות לפוסט האחר שלך, יש בפורום מדריך די מקיף לגבי רכישת הטלסקופ הראשון - כל החלקים (חמישה מאמרים מקיפים) של המדריך זמינים כאן. החלק החמישי של המדריך גם כולל לינקים לאתרים מומלצים לקניה.

בנוסף, וגם זה כתוב במדריך, נראה לי שההמלצה הכי טובה לשלב הראשוני שבו אתה נמצא היא להצטרף לתצפית או שתים גם בלי טלסקופ, וככה להתחיל להגדיל את הידיעות שלך וגם לראות אם זה תחום שתמשיך בו וששווה לך להשקיע את המשאבים (הלא מבוטלים) שנדרשים כדי לקבל מכשיר שיעזור לך ליהנות משמי הלילה לטווח הקצר והארוך.

עריכה: רק עכשיו שמתי לב לגילך הצעיר - במקרה שכזה, נראה לי שכמובן הדברים (גם הרכישה וגם ההשתתפות בתצפיות) צריכים להיעשות בהסכמת ובהשתתפות ההורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהם שלום,

במוצאי שבת הקרובה, 1 באוקטובר, מתקיים ליל תצפית הירח הבינלאומי, בעידודה של נאסא, סוכנות החלל האמריקאית.

אתה יכול לקרוא על זה כאן.

ויש גם את הקישור הישיר לאתר של נאסא, כאן.

באתר של נאסא יש מפה, בה תוכל לראות באיזה מקומות בארץ מקיימים תצפיות ירח כאלו. כרגע ידוע לי על שלוש, אחת בגן יבנה, שמקיים אילן, מהפורום שלנו, אחת בנמל תל-אביב, עם ג'ו (גם היא מהפורום שלנו), והשלישית בזכרון יעקב, שאני עורך.

אני לא יודע איפה אתה גר, אבל אם יש לך אפשרות להגיע לאחת מהתצפיות הללו, תוכל לראות טלסקופים טובים בפעולה, להתרשם מתצפית על הירח (ואולי גם על שבתאי וצדק), וגם לשאול שאלות ולקבל תשובות פנים אל פנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לכתוב עכשיו ולהרשם אחר כך אם יש לכם חשבון הכנס עכשיו בשביל לכתוב מהחשבון שלך

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט מיוחד.   הדבק כטקסט רגיל

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר .   נקה

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• פעילות אחרונה

1. 1

טלסקופ - רכישה

2. 1

טלסקופ - רכישה

3. 4

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

4. 4

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

• נושאים

• צור חדש...

Important Information