עבור לתוכן
 • צור חשבון

Assaf

חבר פורום
 • הודעות פעילות

  5
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי נצחון

  1

Assafהנצחון האחרון היה ב 1 2020

Assaf היה בעל התוכן עם הכי הרבה לייקים

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופיל מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל .

Assaf's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

מוניטין

 1. אפשר להשתמש בתוכנות צד שלישי כמו DSS שיודעות לעשות live stacking על תמונות שנוצרות בתיקייה מסויימת. לדעתי גם ב SharpCap יש את האופציה לעשות monitor על תיקייה ולעשות live stacking לתמונות שם.
 2. צילום אסטרונומי סטנדרטי, לא EAA. אין לה תמיכה כרגע ב live stacking אבל אני אבדוק אם יש תכנון לזה.
 3. שלום לכולם, יש היום המון תוכנות לצילום אסטרונומי, וכמי שרק נכנס לתחום חיפשתי אחת שתהיה כמה שיותר ידידותית. אחת התוכנות שנתקלתי בהן היא N.I.N.A - תוכנה דיי חדשה אבל מאוד ידידותית, והחבר׳ה שמפתחים אותה פתוחים כל הזמן לקבל הצעות לשיפור וייעול. אני לא יודע כרגע להשוות אותה אל מול אחרות, ולא יודע מה היכולות שלה בצילום פלנטרי כי עוד לא התנסיתי בכזה, אבל מהתרשמות ראשונית זו תוכנה שמאוד הייתי ממליץ לפחות לנסות. אה, ולא פחות חשוב - היא open source אז מי שרוצה יכול לפתח בעצמו פיצ׳רים חדשים ולתרום להתפתחות שלה. בהצלחה!
 4. מה לגבי הכיוון של המאוורר, מוציא או מכניס אוויר?
 5. יצא לי להתקל במתאם של שקע מצת כזה שמתחבר עם צבתות למצבר. בתחתית השקע יש אפשרות לפתוח את ההברגה ולראות איך החוטים מחוברים. בשניים כאלו שראיתי הפלוס והמינוס היו מאוד מאוד קרובים, ובאחד המתאם אפילו הגיע מקוצר. שווה לפתוח את ההברגה ולוודא שזה לא המצב אצלך, ושהפלוס והמינוס לא יכולים לגעת אחד בשני גם כשמסובבים את החוטים.
×
×
 • צור חדש...

Important Information