עבור לתוכן
  • צור חשבון

יועץ בקניית MEADE 10" LX90

תגובות מומלצות

שלום לכולם. אני חדש בתחום ורוצה להתחיל תחביב חדש. יש לי אפשרות להביא מחו"ל רק טלסקופ MEADE 10" LX90 ACF  ללא חצובה, מזלג  וכל האביזרים מסביב יד שניה במחיר 1000 יורו. השאלה האם המחיר סביר? איפה להשיג כל הדברים להשלמת המערכת? חברת MEADE הייתה בקשיים, נרכשה מחדש. תוך 4 שנים המחיר קפץ ב 50%. באתר של  קוסמוס כבר 4 שנים טלסקופים קטדיופטריים של MEADE חסרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של 1000 אירו לשפופרת יד שנייה של הטלסקופ הזה נשמע לי די סביר, אם זאת, לא הייתי ממליץ לך לקנות את זה, בטח בתור טלסקופ ראשון, כשאתה רק רוצה להכנס לתחביב. בטלסקופ כזה, החצובה היא חלק חשוב מאד ויקר מאד, ויהיה לך קשה מאד למצוא חצובה שתתאים לו.
אם ברצונך באמת להכנס לתחום, ואתה מעוניין לקנות טלסקופ, אתה מוזמן לקרוא את סדרת המדריכים שלנו "איך לבחור טלסקופ למתחילים" - אבל מעבר לזה, אני מאד ממליץ לך עוד לפני שתחליט אם לקנות טלסקופ ואיזה, להגיע לתצפית אסטרונומית, ולהתרשם בעצמך מטלסקופים שונים. האגודה הישראלית לאסטרונומיה עורכת תצפיות כאלו כמעט כל חודש, סביב מולד הירח.

https://forum.astro-group.net/articles.html/articles/choose-a-beginner-telescope/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לכתוב עכשיו ולהרשם אחר כך אם יש לכם חשבון הכנס עכשיו בשביל לכתוב מהחשבון שלך

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט מיוחד.   הדבק כטקסט רגיל

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר .   נקה

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

Important Information