עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצות לרכישת ציוד מתאים לצילום גרמי שמים עמוקים

תגובות מומלצות

לאחר התנסות בצילום גרמי שים עמוקים עם ציוד שלא כל כך מתאים ( טלסקופ קטדיופרי 127 מ"מ, אורך מוקד 1500 מ"מ', חצובה אלט אזימוטלית רובוטית' של SKY WATCHERׂ, כאשר מחוברת אליו מצלמת ניקון  D5600 (חיישן קרופ) בעזרת מתאם, אני חושב אולי לקנות ציוד יותר מתאים. 

התקציב מוגבל...

הייתי שמח לקבל המלצות האם מספיק לי לקנות חצובה משוונית שמתאימה לטלסקופ  הזה, או שהטלסקופ בפני עצמו לא כל כך מתאים לצילום גרמי שמים עמוקים.

אולי לקנות חצובה משוונית שמתאימה למצלמה עצמה  ללא טלסקופ? (העדשות שיש לי הן עדשה אחת רחבה 14 מ"מ ועדשת קיט 18-140 מ"מ (אולי כדאי לי לקנות גם עדשת ברלו?)

אשמח לתשובה כללית ואף להמלצות על דגמים ספציפים

תודה רב לכל העונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 11 שעות משה רוט אמר:

התקציב מוגבל...

כמה זה תקציב מוגבל?

הטלסקופ שיש לך לא כל כך מתאים לצילום dso, אבל כן אפשר לנסות לצלם איתו. זה לא בהכרח ייכשל.

לגבי ציוד אחר (במיוחד בתקציב מוגבל), יש לך בגדול 2 אפשרויות לפי איך שאני רואה את זה.

או לקנות חצובה משוונית קטנה (ועוד עדשה אולי) ולצלם שדה רחב, או לקנות טלסקופ קטן יותר ולהשתמש בחצובה הנוכחית שלך (היא עדיין תגביל אותך מבחינת אורך החשיפות, אבל פחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב קשוח.

אולי שווה לנסות לצלם עם החצובה הנוכחית בכל מיני תצורות של המצלמה והעדשות לפני שתחליט מה לקנות, כי לא תוכל לקנות גם חצובה משוונית וגם טלסקופ בתקציב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לכתוב עכשיו ולהרשם אחר כך אם יש לכם חשבון הכנס עכשיו בשביל לכתוב מהחשבון שלך

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט מיוחד.   הדבק כטקסט רגיל

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר .   נקה

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

Important Information