עבור לתוכן
  • צור חשבון

תצפית ביתית 12/10/2020 - שבתאי ומאדים

תגובות מומלצות

קצת קריר בחוץ אז החלטתי לצאת לתצפית זריזה בחוץ. 

הבינו על הדובסוני, שבתאי בגובה של כ 25 מעלות, חד בצורה נדירה. כל המקטע שבין קסיני לקצה טבעת F פרוס לקווים דקים דקים (או שהזיתי..)

עובר למאדים, כיפת הקרח הקטנה שנעלמה לכמה ימים חזרה, עם הרבה מאפייני שטח בחצי העליון. בחלק התחתון מימין אני חושב שראיתי מאפייני אטמוספירה (גוון לבנבן כחול). ננסה לצלם בהמשך הערב ונראה איך יוצא בהשוואה לרישום.

image.png.9d48a2fd8ab804239716e546fbe3135f.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע שנהנת. אני רואה גם שהרישומים שלך משתפרים, עזבתה את הנייר המשןבץ.😉. אבל באמת יצא יפה.

אני ירדתי לרבע שעה לנסות את הבינו החדש שהגיע היום , עם 130 ממ דוב'. אצלי בין הביניינים רק מאדים אםשר היה לראות. 

אז כוונתי אליו , בהתחלה ראיתי את המראה המשנית בשדה הראיה , לא הבנתי למה לא מצליח לפקס. אז התחלתי לשחק עם המוטות של הדוב. הורדתי אותם ב1/3 בערך ואופ מופיע מאדים , עגול ויפה.קודם כל  הצלחתי לאחד את התמונה עם שתי העיניים אז זה כבר הקל החשדות שלי , כי קראתי שיש אנשים שזה לא עובד להם. 

המשכתי לשחק עם זה עוד קצת , הוספתי ברלו. לא ראיתי פרטים על המאדים , יכול להיות שקולימציה ולא מקורר  וגם הגיעו עננים כמובן. אז כניסיון ראשון סה כ מרוצה כי הצעצוע עובד וגם נוחות הצפיה בהחלט מורגש. אבל על 130 ממ לעבוד עם בינו לא נח בגלל הפוקוסר. בימים הקרובים אוציא את 12 אינץ ואנסה לעבוד איתו 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 37 דקות Misha Kon אמר:

נשמע שנהנת. אני רואה גם שהרישומים שלך משתפרים, עזבתה את הנייר המשןבץ.😉. אבל באמת יצא יפה.

אני ירדתי לרבע שעה לנסות את הבינו החדש שהגיע היום , עם 130 ממ דוב'. אצלי בין הביניינים רק מאדים אםשר היה לראות. 

אז כוונתי אליו , בהתחלה ראיתי את המראה המשנית בשדה הראיה , לא הבנתי למה לא מצליח לפקס. אז התחלתי לשחק עם המוטות של הדוב. הורדתי אותם ב1/3 בערך ואופ מופיע מאדים , עגול ויפה.קודם כל  הצלחתי לאחד את התמונה עם שתי העיניים אז זה כבר הקל החשדות שלי , כי קראתי שיש אנשים שזה לא עובד להם. 

המשכתי לשחק עם זה עוד קצת , הוספתי ברלו. לא ראיתי פרטים על המאדים , יכול להיות שקולימציה ולא מקורר  וגם הגיעו עננים כמובן. אז כניסיון ראשון סה כ מרוצה כי הצעצוע עובד וגם נוחות הצפיה בהחלט מורגש. אבל על 130 ממ לעבוד עם בינו לא נח בגלל הפוקוסר. בימים הקרובים אוציא את 12 אינץ ואנסה לעבוד איתו 

שמע יש לך 2 בעיות עם ה - 130.

1. קודם כל באמת פוקוס.. בוא זה אורך מוקד סופר קצר (איזה עיניות קיבלת?)

2. הפוקוסר של ההריטג' לא בנוי להחזיק את המשקלים האלה.. הוא כורע תחת המשקל. לא מזמן הדפסתי ל @Alexander Vyssokii קשת תמיכה. תזכיר לי אדפיס לך גם אחת למפגש הבא 

image.png.7b5d693cea0171cb39677b20ca760d64.png

בכל מקרה עם ה 12" מצפה לך עולם אחר.. מקווה שילך כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 13 שעות Guydive אמר:

שמע יש לך 2 בעיות עם ה - 130.

1. קודם כל באמת פוקוס.. בוא זה אורך מוקד סופר קצר (איזה עיניות קיבלת?)

2. הפוקוסר של ההריטג' לא בנוי להחזיק את המשקלים האלה.. הוא כורע תחת המשקל. לא מזמן הדפסתי ל @Alexander Vyssokii קשת תמיכה. תזכיר לי אדפיס לך גם אחת למפגש הבא 

image.png.7b5d693cea0171cb39677b20ca760d64.png

בכל מקרה עם ה 12" מצפה לך עולם אחר.. מקווה שילך כמו שצריך

ברור ש130 ממ לא מיועד לזה, תכלס לא ציפיתי בכלל שזה יעבוד אליו. אני מתככנן לקנות sct , מחכה ל black Friday ואמרתי עד אז  אץ הבינו אני יכול להשתמש גם בדוב' הגדול , ליהנות מהמאדים בחודש הקרוב.

לגבי ה130 ממ, הבעיה של פוקוסר דווקא לא הייתה משקל , הוא די חזק בסה"כ והחזיק את הבינו יפה . אלא הבעיה שהוא עובד בהברגה ואז כל עסק פשוט מסתובב ולא נח בכלל .

בכל אופן הרעיון עם מחזיק מוטות מבריק, אשמח מאוד לאחד כזה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לכתוב עכשיו ולהרשם אחר כך אם יש לכם חשבון הכנס עכשיו בשביל לכתוב מהחשבון שלך

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט מיוחד.   הדבק כטקסט רגיל

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר .   נקה

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• פעילות אחרונה

1. 4

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

2. 4

3. 4

• נושאים

• צור חדש...

Important Information