עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצה לגבי מצלמה ראשונה

תגובות מומלצות

שלום לכולם, לפני זמן מה (בערך חודש) רכשתי לעצמי את הטלסקופ הראשון שלי, SkyWatcher 70mm. אני ארצה בהמשך לעבור ולהתחיל לצלם תמונות. בשביל זה ארצה מכם המלצות למצלמה ראשונה ואם אפשר גם עזרה למציאת מתאם שיחבר את הטלסקופ למצלמה. וגם האם כדאי לי לחכות ולצבור עוד ניסיון ואפילו לשדרג לטלסקופ יותר כבד וגדול? הנוכחי שלי הוא BK 707 AZ2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אביב.

הטלסקופ הזה הוא טלסקופ אכרומט - מה שיתן לך אברציה כרומטית די קשה וכוכבים נפוחים. עדיף לחפש דגם אחר לצילום, משהו בכיוון הזה: https://www.firstlightoptics.com/pro-series/sky-watcher-evostar-72ed-ds-pro-ota.html

עקרונית, אתה צריך לחשב את גודל השדה שתקבל מהשילוב של מצלמה + טלסקופ ולראות מה מתאים לך.

מחשבון שדה ראיה: https://astronomy.tools/calculators/field_of_view/

החצובה שלך היא לא עוקבת - זה די הבסיס לצילום, אפילו פלנטרי.

לא הייתי הולך על מכשיר גדול וכבד יותר בהתחלה. 70-80ממ לצילום זה גודל מצויין, במיוחד להתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טלסקופ נחמד מאוד להתחלה אבל לא באמת מתאים לצילום. בלי קשר לסוג הטלסקופ שלא מתאים, חצובה רובוטית עם עקיבה זה חובה לצילום.

תוכל לצלם את הירח ואולי איזה כוכב בהיר עם הסמארטפון דרך העינית אבל לא יותר מזה. 

הרעיון של לחכות ולשדרג הוא רעיון טוב. תצבור קצת ניסיון, תצטרף לתצפיות, תכיר את השמיים ואת הקהילה האסטרומית. אנחנו כנראה נצא לתצפית ב 25 לדצמבר באיזור ירושלים ובסוף החודש בדרום. מוזמן להצטרף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לכתוב עכשיו ולהרשם אחר כך אם יש לכם חשבון הכנס עכשיו בשביל לכתוב מהחשבון שלך

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט מיוחד.   הדבק כטקסט רגיל

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר .   נקה

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• פעילות אחרונה

1. 4

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

2. 4

3. 4

• נושאים

• צור חדש...

Important Information