עבור לתוכן
  • צור חשבון

Eye Patch!

תגובות מומלצות

רציתי להמליץ על פריט פשוט אך חשוב שאני משתמש בו כבר שנתיים - כיסוי עין, משהו בסגנון הזה

מאפשר לכסות את העין השניה בזמן תצפית במקום לסגור אותה. עובד גם לתצפית כוכבי לכת מהעיר.

אפשר לכסות את העין ה"ראשונה" אם צריך להציץ בטלפון (גם עם מדבקה ומינימום בהירות, בזמן שאני פותח נעילה או מקלדת בסיי סאפרי זה קצת מסנוור) או לקרוא מהדפים והאור האדום של הפנס קצת חזק מדי מהרצוי או אם מישהו החליט להדליק פנס/לייזר/לצאת אם האוטו בזמן התצפית.

F/6 8" SkyWatcher Collapsible Dob; 12" F/5 Meade Lightbridge Truss Dob; SkyWatcher StarTravel 120mm F/5

EPs: SkyRover ED 35mm; SkyRover UFF 30mm, SkyRover UWA 28mm, ES68 24mm; Meade UWA 20mm, ES82 18mm; ES82 11mm; SkyRover XWA 7mm, MaxvsiOn 82 6.7mm; 7.2 - 21.5mm Hyperflex Zoom; Celstron Excel LX 2x Barlow

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון לא רע, אני מכסה את העין עם היד וזה יכול לעייף.

בגלל הסיפור של המקלדת וההתראות בטלפונים, עברתי ל ipad שאת כולו ניתן להמיר לאדום. את הטלפון אני לא מוציא מהכיס בכלל כל התצפית. לגבי פנס, אני אעלה פוסט על הפנס שאני משתמש בו - יש לו רמות של בהירות שהנמוכה בהן לא מפריעה בכלל לראיית הלילה אבל מאפשרת קריאה - אביזר חשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 month later...
לפני 4 שעות Sharon Solomon אמר:

גם באנדרואיד יש אפליקציה שעושה הכל אדום

באנדרואיד, לפחות בזמן שחיפשתי, תמיד משהו נשאר לבן, אם זה התראות, מקלדת או כל דבר אחר. זה מאוד פוגם בחוויה.

שתף אותנו באפליקציה יש רבים שישמחו להשתמש בה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצאתי אפליקציה שתעשה את העבודה כמו שצריך. במקום אני חותך מבדקה אדומה ושם על מסך של הטלפטו לפני כל תצפית.

משהו כזה

F/6 8" SkyWatcher Collapsible Dob; 12" F/5 Meade Lightbridge Truss Dob; SkyWatcher StarTravel 120mm F/5

EPs: SkyRover ED 35mm; SkyRover UFF 30mm, SkyRover UWA 28mm, ES68 24mm; Meade UWA 20mm, ES82 18mm; ES82 11mm; SkyRover XWA 7mm, MaxvsiOn 82 6.7mm; 7.2 - 21.5mm Hyperflex Zoom; Celstron Excel LX 2x Barlow

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ב-16.10.2020 at 14:53 Ilan Shapira אמר:

רעיון לא רע, אני מכסה את העין עם היד וזה יכול לעייף.

בגלל הסיפור של המקלדת וההתראות בטלפונים, עברתי ל ipad שאת כולו ניתן להמיר לאדום. את הטלפון אני לא מוציא מהכיס בכלל כל התצפית. לגבי פנס, אני אעלה פוסט על הפנס שאני משתמש בו - יש לו רמות של בהירות שהנמוכה בהן לא מפריעה בכלל לראיית הלילה אבל מאפשרת קריאה - אביזר חשוב

היי, איך ניתן להמיר את האייפד לאדום? אפליקציה או משו מובנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 month later...

בעדכון האחרון של סמסונג גלקסי (S10) נוספה אפשרות "הוסף מסנן צבע".

יש מספר צבעים ורמות שקיפות. יש גם אדום.

המסנן הנבחר, הופך הכול לצבע המתאים, כולל האזורים שהאפליקציות השונות לא הצליחו לשנות.

נסים כיאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 18 שעות nisski אמר:

בעדכון האחרון של סמסונג גלקסי (S10) נוספה אפשרות "הוסף מסנן צבע".

יש מספר צבעים ורמות שקיפות. יש גם אדום.

המסנן הנבחר, הופך הכול לצבע המתאים, כולל האזורים שהאפליקציות השונות לא הצליחו לשנות.

יודע על מה אתה מדבר אבל זה לא זה... גם עם המסנן אתה אתה מקבל אורות מאוד חזקים ובתדרים גבוהים. יותר מזה, המסננים פשוט הורגים את הקונטרסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 weeks later...
לפני ב-16.12.2020 at 11:30 pregulla אמר:

אני לא מצאתי אפליקציה שתעשה את העבודה כמו שצריך. במקום אני חותך מבדקה אדומה ושם על מסך של הטלפטו לפני כל תצפית.

משהו כזה

זה נדבק טוב? מאפשר טאץ'? משאיר סימני דבק אחרי שמורידים? מפלטר טוב את האור הלבן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדבק טוב, משאיר בועות אוויר מתחת, אבל הן לא ממש מפריעות.

לא מפריע לטאץ'

לא מסנן לגמרי את הצבעים האחרים, אבל הרבה יותר טוב ממה שאפשר לעשות עם אפליקציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 9 שעות pregulla אמר:

נדבק טוב, משאיר בועות אוויר מתחת, אבל הן לא ממש מפריעות.

לא מפריע לטאץ'

לא מסנן לגמרי את הצבעים האחרים, אבל הרבה יותר טוב ממה שאפשר לעשות עם אפליקציה

ניסית להדביק יותר משכבה אחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי כמה שכבות על פנס - עובד דיי טוב,

על טלפון לא ניסיתי. לדעתי אם שמים כמה שכבות צריך כבר להשקיע בלהדביק עם כמה שפחות בועות. אם היה לי מכשיר יעודי לתצפיות להשאיר עליו קבוע את המדבקה אולי הייתי משקיע. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לכתוב עכשיו ולהרשם אחר כך אם יש לכם חשבון הכנס עכשיו בשביל לכתוב מהחשבון שלך

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט מיוחד.   הדבק כטקסט רגיל

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר .   נקה

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• פעילות אחרונה

1. 4

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

2. 4

3. 4

• נושאים

• צור חדש...

Important Information