עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית טלסקופ

תגובות מומלצות

אם הגעת לפורום שלנו, אני ממליץ שקודם כל תקרא את כל המדריכים שיש לנו לגבי רכישת טלסקופ ראשון:

https://forum.astro-group.net/articles.html/articles/choose-a-beginner-telescope/

עקרונית, התקציב שנתת לעצמך הוא כמעט המינימלי שיאפשר לך לקנות משהו נורמלי. אבל זה עדיין אפשרי. השיקולים שאתה צריך לקחת הם גם נוחות, משקל, קלות הפעלה, האם אתה מעוניין רק לתצפת מהבית, מהמרפסת, או גם לצאת לתצפיות במקומות חשוכים. אתה חייב גם להתאים את הציפיות שלך למציאות.

אני גם הייתי ממליץ לך לקרוא קצת ספרים בנושא. אם זה מעניין אותך, יש מגוון ספרים שיתנו לך הרבה מאד הבנה כמו Turn left on Orion או Nightwatch : A Practical Guide to Viewing the Universe.

אחת העצות שתקבל מכולם זה - בוא לאיזו תצפית בלי טלסקופ, תתרשם ממגוון הציוד שיש לאנשים. תבין ממקור ראשון מה ההבדלים בין טלסקופ לטלסקופ וככה תוכל לקבל החלטה יותר מושכלת.

בכל מקרה, ברוך הבא לתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מה שפרסמת בפייסבוק, אפשר להנחית אותו בארץ במחיר של 1800 ש"ח אחרי משלוח ומיסים. זו חבילה מאוד נחמדה אבל הרבה מהעלות הולך על מערכת הסטאר סנס (המתקן לטלפון שיושב ליד הסקופ). מצד שני הטלסקופ עצמו יש לו אחלה אופטיקה, אבל המבנה עצמו חצי כוח, והחצובה לא משהו. בסופו של דבר אתה חורג קצת מהתקציב שלך, ולדעתי אין באמת צורך בהתחשב במה שאתה מקבל.

• לדעתי במחיר הזה עדיף לך דובסוני שולחני. בגדול אותו טלסקופ אבל קצת יותר רציני ומנתב את הכסף למקומות הנכונים. כמה אופציות טובות נמצאות פה 
  • אופציות טובות יותר כבר נמצאות באיזורים שנמצאים בסביבות 2000 פלוס ש"ח. אין ממש הכרח להגיע לשם, אבל אם אתה מתכוון להשתמש הרבה בציוד אולי שווה להוסיף עוד קצת כסף. בסופו של דבר מדובר בתחביב שיכול לתת לך לא מעט
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לכתוב עכשיו ולהרשם אחר כך אם יש לכם חשבון הכנס עכשיו בשביל לכתוב מהחשבון שלך

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט מיוחד.   הדבק כטקסט רגיל

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר .   נקה

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

Important Information