עבור לתוכן
  • צור חשבון

N.I.N.A - סביבה חדשה לצילום אסטרונומי

Assaf

תגובות מומלצות

שלום לכולם,

יש היום המון תוכנות לצילום אסטרונומי, וכמי שרק נכנס לתחום חיפשתי אחת שתהיה כמה שיותר ידידותית.

אחת התוכנות שנתקלתי בהן היא N.I.N.A - תוכנה דיי חדשה אבל מאוד ידידותית, והחבר׳ה שמפתחים אותה פתוחים כל הזמן לקבל הצעות לשיפור וייעול.

אני לא יודע כרגע להשוות אותה אל מול אחרות, ולא יודע מה היכולות שלה בצילום פלנטרי כי עוד לא התנסיתי בכזה, אבל מהתרשמות ראשונית זו תוכנה שמאוד הייתי ממליץ לפחות לנסות.

אה, ולא פחות חשוב - היא open source אז מי שרוצה יכול לפתח בעצמו פיצ׳רים חדשים ולתרום להתפתחות שלה.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 7 שעות Assaf אמר:

שלום לכולם,

יש היום המון תוכנות לצילום אסטרונומי, וכמי שרק נכנס לתחום חיפשתי אחת שתהיה כמה שיותר ידידותית.

אחת התוכנות שנתקלתי בהן היא N.I.N.A - תוכנה דיי חדשה אבל מאוד ידידותית, והחבר׳ה שמפתחים אותה פתוחים כל הזמן לקבל הצעות לשיפור וייעול.

אני לא יודע כרגע להשוות אותה אל מול אחרות, ולא יודע מה היכולות שלה בצילום פלנטרי כי עוד לא התנסיתי בכזה, אבל מהתרשמות ראשונית זו תוכנה שמאוד הייתי ממליץ לפחות לנסות.

אה, ולא פחות חשוב - היא open source אז מי שרוצה יכול לפתח בעצמו פיצ׳רים חדשים ולתרום להתפתחות שלה.

בהצלחה!

לאיזה שימושים ניסית לעבוד איתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 שעות Guydive אמר:

לאיזה שימושים ניסית לעבוד איתה?

צילום אסטרונומי סטנדרטי, לא EAA. אין לה תמיכה כרגע ב live stacking אבל אני אבדוק אם יש תכנון לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 10 שעות Assaf אמר:

צילום אסטרונומי סטנדרטי, לא EAA. אין לה תמיכה כרגע ב live stacking אבל אני אבדוק אם יש תכנון לזה.

אפשר להשתמש בתוכנות צד שלישי כמו DSS שיודעות לעשות live stacking על תמונות שנוצרות בתיקייה מסויימת. לדעתי גם ב SharpCap יש את האופציה לעשות monitor על תיקייה ולעשות live stacking לתמונות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 9 שעות Assaf אמר:

אפשר להשתמש בתוכנות צד שלישי כמו DSS שיודעות לעשות live stacking על תמונות שנוצרות בתיקייה מסויימת. לדעתי גם ב SharpCap יש את האופציה לעשות monitor על תיקייה ולעשות live stacking לתמונות שם.

כן קראתי על זה קצת אתמול.. ה UI נראה גם חמוד מאוד

הכי חשוב - היא עולה על לינוקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 months later...
לפני ב-1.11.2020 at 23:24 Guydive אמר:

היא עולה על לינוקס?

לא... היא כתובה בסי שרפ. רוב האקוסיסטם לתחום הזה עובד על וינדוס לצערי. לעבוד על לינוקס מוסיף ערמות של כאב ראש. ניסיתי וויתרתי. את העיבוד אני עושה ב PixInsights ו AstroPixelProcessor ששניהם רצים על לינוקס.

לגבי הצילום, אני משתמש ב NINA ומאוד מאוד ממליץ עליה! עבור EAA אני משתמש ב DSS live. שתיהן תוכנות קוד פתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לכתוב עכשיו ולהרשם אחר כך אם יש לכם חשבון הכנס עכשיו בשביל לכתוב מהחשבון שלך

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט מיוחד.   הדבק כטקסט רגיל

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר .   נקה

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• פעילות אחרונה

1. 5

שאלות בסיסיות - אסטרופוטוגרפיה

2. 4

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

3. 4

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

• נושאים

• צור חדש...

Important Information