עבור לתוכן
  • צור חשבון

צילום של Cygnus Wall, אחרי הפסקה ארוכה ארוכה

תגובות מומלצות

מאז התמונה האחרונה שפרסמתי כאן התחלתי עבודה חדשה ולא היה לי פנאי לצלם ולערוך.. לכבוד סופש הארוך של חג ההודיה (אני חי בחו״ל כרגע) הרשתי לעצמי ״להשתולל״ וצילמתי בערך 11 שעות של הנבולה הצפון אמריקאית. לא התמונה הארוכה ביותר שלי, ולחלוטין יכלה להעזר בעוד כמה שעות טובות, אבל זה מה שיש.

מבחינת עיבוד, לראשונה ביצעתי דריזל מלא על כל הפריים (לקח איזה 9 שעות עיבוד, רחמנא ליצלן!), וכן ערבוב הצבעים נעשה על ידי שיטת פוראקס

ניתן לצפות בתמונה ובנסיונות שונים לעיבוד שלה כאן:

picture-6099aae2e3f7ccf92d9dab17be581d00

שלומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 18 שעות Guydive אמר:

יפה מאוד! אפשר קצת יותר פרטים טכניים?

בשמחה! מאונט AP400GTO עתיק יומין עם polemaster בהתאמה מאולתרת, מצלמת zwo asi1600mm מונוכרומטית יחד עם גלגל 7 פילטרים שהגיעו איתה. יושב על שובר אור Esprit 100ED, עם פוקוסר של רייגל. על זה יש מצלמת עקיבה starshoot וגיידסקופ תואם 50 ממ. כל זה מתופעל בעזרת NINA ו Phd2.

התמונה הורכבה מחשיפות באורך זהה של 120 שניות, בטמפרטורה של 10- צלסיוס, gain 200, והיסט של 90. נוספו לה 101 חשיפות של darks ו 20 חשיפות של flats עם darkflats תואם לכל פילטר לכל ערב. סך הכל 162 חשיפות של מימן, 84 של חמצן ו82 של גופרית. שמיים 40% עננים, מה שהקשה קצת. 

אשמח לשתף עוד פרטים על העיבוד, וגם לשמוע ביקורת על תוצאות העיבוד!

תודה רבה @Ilan Shapira ו @jonzm  🙂 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לכתוב עכשיו ולהרשם אחר כך אם יש לכם חשבון הכנס עכשיו בשביל לכתוב מהחשבון שלך

אורח
הוסף תגובה

×   הודבק כטקסט מיוחד.   הדבק כטקסט רגיל

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   התוכן הקודם שלך שוחזר .   נקה

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• פעילות אחרונה

1. 4

פלטפורמה משוונית - סיום פרוייקט, וחלוקת התוכניות לכולם

2. 4

3. 4

• נושאים

• צור חדש...

Important Information